O firmie

Grupa Brotherm to obecnie firma prowadząca aktywną działalność na terenie największych polskich miast: Kraków, Rzeszów, Katowice. Głównym celem Grupy jest realizacja kolejnych inwestycji dla szerokiej grupy odbiorców. Początki firmy sięgają 1989r., kiedy to firma pod nazwą ZRB Kapusta działała na terenie woj. małopolskiego i świętokrzyskiego wykonując przebudowy, remonty i termomodernizacje budynków w sektorze publicznym oraz dla deweloperów. Grupa Brotherm na obecną chwilę kontynuuje zakres działalności firmy ZRB Kapusta, rozwijając przy tym nowe gałęzie inwestycyjne takie jak deweloperska i farmy fotowoltaiczne.

W zespole firmy znajdują się wyspecjalizowani i doświadczeni pracownicy, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze technologii i materiałów. Wysoka jakość projektu, innowacyjność zastosowanych rozwiązań, perfekcja wykonania oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły gwarantują naszym klientom najwyższą jakość.

Pomagamy właścicielom i zarządcom nieruchomości w planowaniu pozyskania optymalnych źródeł finansowania, wykonaniu: projektów technicznych, audytów energetycznych, opinii ornitologicznych oraz bezpośredniej realizacji inwestycji na zasadach generalnego wykonawstwa. W każdy realizowany projekt wkładamy maksimum doświadczenia i profesjonalizmu, a terminowość jest jednym z naszych priorytetów.