O firmie

Jesteśmy wiodącą firmą termomodernizacyjną w Polsce. Grupa Brotherm kontynuuje działalność firmy ZR-B Kapusta istniejącej na rynku od 1989 r. W zespole firmy znajdują się wyspecjalizowani i doświadczeni pracownicy, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze technologii i materiałów. Nasi klienci to zarówno firmy prywatne, państwowe jak i spółdzielnie, które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie.

Pomagamy właścicielom i zarządcom nieruchomości w planowaniu pozyskania optymalnych źródeł finansowania, wykonaniu: projektów technicznych, audytów energetycznych, opinii ornitologicznych oraz bezpośredniej realizacji inwestycji na zasadach generalnego wykonawstwa. W każdy realizowany projekt wkładamy maksimum doświadczenia i profesjonalizmu, a terminowość jest jednym z naszych priorytetów.

Posiadamy zespół ludzi z uprawnieniami budowlanymi do kierowania robotami budowlanymi oraz wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Naszą specjalizacją jest ocieplenie budynków, ale oferujemy również szeroki zakres usług remontowo-budowlanych. Wykorzystujemy sprawdzone technologie oparte na wysokiej klasy materiałach, które posiadają aprobaty techniczne wydane przez Instytut Techniki Budowlanej.